منوی سایت

ثبت نام فراگیر پیام نور آغاز شد

پذیرش در دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی ارشد به دو صورت انجام می شود:

1. پذیرش از طریق آزمون سراسری: آموزش دانشجویانی که از طریق آزمون سراسری وارد دانشگاه می‌شوند مبتنی بر رسانه‌های مختلفی می‌باشد که مهتمرین آن‌ها کتاب‌های خودآموز است. این دانشجویان می‌توانند در هر نیم‌سال به صورت اختیاری از کلاس‌های حضوری نیز استفاده نمایند. روش آموزش در دانشگاه پیام نور واحدی ترمی است که ساعت رفع اشکال متناسب با منبع درسی و رشته علمی تعیین می‌شود.
2. پذیرش از طریق دوره های فراگیر: صرفاً برای مقطع کارشناسی ارشد بوده و  انعطاف‌پذیرترین دوره‌هایی هستند که تاکنون در کشور ارائه شده‌اند. علاوه بر این متقاضیان شرکت در دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد باید دانشجوی سال آخر کارشناسی و یا دارای مدرک تحصیلی کارشناسی باشند. متقاضیان بهره‌مندی از دوره‌های مزبور در آزمون پایان نیم‌سال اول به عنوان دانش‌پذیر شرکت کرده و در صورت کسب نمره لازم به عنوان دانشجوی دانشگاه پیام نور‌ شناخته می‌شوند. دانشجویان دانشگاه در هر دوشیوه پذیرش فراگیر و آزمون سراسری شهریه یکسانی را متناسب با دوره تحصیلی خود پرداخت می‌کنند.


مدارک مورد نیاز برای ثبت نام فراگیر پیام نور

- کپی کارت ملی
- کپی شناسنامه
- 2 قطعه عکس ۴*۳
- کپی مدرک کارشناسی (مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)
- تکمیل فرم ثبت‌نام

 

جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بر روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و بعد از پر کردن فرم ثبت نام، کارشناسان آموزش جهت تکمیل پرونده با شما تماس خواهند گرفت. شیوه ارائه دروس بصورت حضوری، خودخوان و یا الکترونیکی می‌باشد که به انتخاب متقاضی صورت خواهد گرفت.