منوی سایت

ثبت نام فراگیر پیام نور کرج آغاز شد

پذیرش در دانشگاه پیام نور کرج به دو صورت انجام می شود:

1. پذیرش از طریق آزمون سراسری: آموزش دانشجویانی که از طریق آزمون سراسری وارد دانشگاه می‌شوند مبتنی بر رسانه‌های مختلفی می‌باشد که مهتمرین آن‌ها کتاب‌های خودآموز است. این دانشجویان می‌توانند در هر نیم‌سال به صورت اختیاری از کلاس‌های حضوری نیز استفاده نمایند. روش آموزش در دانشگاه پیام نور واحدی ترمی است که ساعت رفع اشکال متناسب با منبع درسی و رشته علمی تعیین می‌شود.
2. پذیرش از طریق دوره های فراگیر: صرفاً برای مقطع کارشناسی ارشد بوده و  انعطاف‌پذیرترین دوره‌هایی هستند که تاکنون در کشور ارائه شده‌اند. علاوه بر این متقاضیان شرکت در دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد باید دانشجوی سال آخر کارشناسی و یا دارای مدرک تحصیلی کارشناسی باشند. متقاضیان بهره‌مندی از دوره‌های مزبور در آزمون پایان نیم‌سال اول به عنوان دانش‌پذیر شرکت کرده و در صورت کسب نمره لازم به عنوان دانشجوی دانشگاه پیام نور‌ شناخته می‌شوند. دانشجویان دانشگاه در هر دوشیوه پذیرش فراگیر و آزمون سراسری شهریه یکسانی را متناسب با دوره تحصیلی خود پرداخت می‌کنند.


مدارک مورد نیاز برای ثبت نام فراگیر پیام نور در کرج

- کپی کارت ملی
- کپی شناسنامه
- 2 قطعه عکس ۴*۳
- کپی مدرک کارشناسی (مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)
- تکمیل فرم ثبت‌نام

با مراجعه به دفتر ثبت نام کارشناسی فراگیر پیام نور در کرج به نشانی کرج، بلوار ملاصدرا، نرسیده به چهارراه نبوت نسبت به ارائه مدارک و پر کردن فرم‌های مربوطه اقدام کرده و در کلاس‌های ترم اول مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام کنید.

روابط عمومی دفتر ثبت نام: 02634455847 و 02634205113